Prawie 30 olbrzymich dinozaurów, park miniatur i jedyne w Polsce prehistoryczne oceanarium właśnie ruszyło w Ochabach.

Dzieciaki są zafascynowane dinozaurami, dlatego zadbaliśmy o efekty specjalne. Nasze dinozaury poruszają się, a nawet ryczą - mówi Ewelina Legierska-Drewniak, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Dream Park Ochaby.

Park Rozrywki i Edukacji powstał w miejscu dawnego Ośrodka Sportów Konnych, tuż przy dwupasmówce do Wisły. Budowa trwała pięć miesięcy. Obok dinozaurów na gości czeka galeria miniatur słynnych budowli, park linowy oraz duży plac zabaw. Ogromną atrakcją jest też prehistoryczne oceanarium, w którym za sprawą multimedialnych prezentacji w technologii 3D można podziwiać pradawne gady, które kiedyś pływały w morzach i oceanach.

- Atrakcji nie brakuje, dlatego liczymy, że spodoba się u nas nie tylko wycieczkom szkolnym, ale całym rodzinom, a nawet ludziom starszym - stwierdza Legierska-Drewniak.
Dodaje, że park oprócz funkcji rozrywkowej ma też wymiar edukacyjny. - Przygotowaliśmy na przykład multimedialną salę do prowadzenia lekcji tematycznych dla grup zorganizowanych oraz namiot małego odkrywcy. W jego wnętrzu, pod okiem naszych nauczycieli, najmłodsi mogą zabawić się w paleontologa i na przykład odkopać szkielet dinozaura - tłumaczy.

Z kolei w parku miniatur można podziwiać słynne miejsca i budowle, a w parku linowym między starymi dębami wytyczono trzy rekreacyjne trasy, jedną dla dzieci i dwie bardziej wymagające.

Komentarze (18)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Mateusz (gość)

Totalna strata kasy! Kupiłem bilet max dream dla siostry a dla mnie spacerowy a mogłem wejść wszędzie nawet tam gdzie trzeba mieć max dream. Obsługa nie miła, moja siostra wyszła z parku z płaczem!! Nic tam nie ma oprócz 2 dinozaurów i placu zabaw a reszta zamknięta. Byłem taki zfrustrowany że chciałem rozmawiać z kierownikiem i zrobiłem taką aferę że jak jestem w Skoczowie to zamykają dream park bo się mnie boją. Ocena: -10000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000/10

Mateusz (gość)

Totalna strata kasy! Kupiłem bilet max dream dla siostry a dla mnie spacerowy a mogłem wejść wszędzie nawet tam gdzie trzeba mieć max dream. Obsługa nie miła, moja siostra wyszła z parku z płaczem!! Nic tam nie ma oprócz 2 dinozaurów i placu zabaw a reszta zamknięta. Byłem taki zfrustrowany że chciałem rozmawiać z kierownikiem i zrobiłem taką aferę że jak jestem w Skoczowie to zamykają dream park bo się mnie boją. Ocena: -10000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000/10

gość (gość)

Byliśmy wczoraj i było super,oceanarium i kino.Spędziliśmy fajny dzień.A co do cen,to polecam kupić bilet za 49zł i wszystki atrakcje bez ograniczeń są w tej cenie.Pozdrawiam nudziarzy.

green (gość)

Fajne miejsce dla dzieciaków . w wakacje trzeba tam pojechac.
Ceny jak wszędzie indziej w takich miejscach porównywalne - świetny za to mają park linowy.

tom (gość)

Ja byłem w oceanarium - i było super - nie mam pojęcia dlaczego jest teraz zamknięte
kule i park linowy to świetna zabawa dla dzieciaków - choć tania nie jest.

Joanna (gość)

pierwsze na świecie NIE działające super oceanarium - naprawdę warto!!
To jest orginalny sposób zarabiania, kasa za wielkie NIC !!
otwarcie powinno być w lipcu 2012 jak wszystko się wykończy ,sprawdzi i przemyśli. Brawo dla Dyrekcji !!- Super ekipa - Zwolnić i przyjąć na nowych warunkach !! Ciekawe kto wymyślił te super nie polskie i nie zrozumiałe nazwy i zasady i zagraniczne ceny. Zdecydowanie NIE POLECAM !

jANUS (gość)

mile sie zaskoczylem bedac w parku, nijak sie maja wasze opinie. jak dla mnie to piersza klasa. 2w1!

kate (gość)

Oj było dziś dużo osób.
Kolejka na 20 minut ale było warto.
W naszych stronach nie ma takich parków (okolice Bydgoszczy) więc tym większa atrakcja dla dzieci. Oceanarium podobno będzie czynne w tym tygodniu - podobno:)
Miło spędzony dzień.

Ola D. (gość)

No to pojechaliśmy dzisiaj ponownie okazało się, że oceanarium nieczynne. I tak wydane 70 zł. za daremne dinozaury,jakich teraz wszędzie pełno, plac zabaw ( haha,dobre) i 7 miniatur. Do tego trzeba było dokupić park linowy przy 2 dzieci 30 zł i każdy dmuchaniec 1 lub 2 żetony. Totalne zdzierstwo,jakiego nigdzie nie widzieliśmy. I komplenie chaotycznie opisane ceny biletów, kolejka- 1,5 h czekania. Popsuty dzień. Nigdy więcej. Dziękuję za uwagę.

jolanta (gość)

Jakie tam jedyne w Polsce prehistoryczne Oceanarium! Byłam w zeszłym tygodniu w Baltowie i mają tam takie samo prehistoryczne oceanarium. A rekonstrukcje dinozaurów o niebo lepsze! Zadne tam chińskie badziewie!

Robert (gość)

Zimne kurczaki ! a takie niby KFC ,oceanarium nie działa, kasa za to funkcjonuje - 23 zł za NIC !!! i do tego 25 żetonów po 5 zeta na to i owo.
ZDZIERSTWO ! OSTATNI RAZ !!

krzysiek (gość) (kkkk)

zgadzam się z kolegą, też byłem w inwałdzie i osobno płciłem za miniatury i osobno za dizozaury ! moim zdaniem nie ma w ogóle żadnego porównania, dla dzieci jest to idealne miejsce, oceanarium powala ! a strefa zero dla odważnych - bomba !

bb (gość)

Byliśmy zobaczyliśmy fakt miniatury -lepsze w Inwałdzie i więcej ,dinozaury-nic nowego w Zatorze dużo ciekawiej ale co mogę polecić i warto zobaczyć to oceanarium w 3Dniesamowite przeżycie zwłaszcza dla dzieci,a strefa zero najlepsza!

Turysta (gość)

To nie jest park - To maszyna do wyciskania kasy - i nic więcej !!
Byłem wydałem i wystarczy !! Miniatury prymitywne, ogród nie wykończony, dziadostwo !!