Koszykarze MOSiR Cieszyn bez straty punktu prowadzą w rozgrywkach III ligi

WIK
Trzecie zwycięstwo odnieśli koszykarze MOSiR-u Cieszyn w rozgrywkach o wejście do II ligi. We wczorajszym meczu w Katowicach podopieczni Łukasza Kuboszka pokonali po dogrywce KŚ AZS Katowice 80:78 (14:19, 15:20, 18:5, 21:24, 12:10).

Początkowo ton gry nadawali gospodarze, którzy po dwudziestu minutach gry prowadzili dziesięcioma punktami (29:39). W trzeciej kwarcie skuteczna gra cieszynian w obronie pozwoliła jednak nie tylko zniwelować straty, ale nawet objąć prowadzenie (47:44).

W czwartej odsłonie gospodarze doprowadzili do remisu i o losach meczu musiała zadecydować pięciominutowa dogrywka, w której lepsi okazali się nasi koszykarze.

Po trzech kolejkach rozgrywek drużyna MOSiR-u Cieszyn jako jedyna w I grupie ma na swoim koncie komplet zwycięstw.