Dodatkowa praca skoczka Pawła Wąska – został monterem fotowoltaiki w Ustroniu!

Materiał informacyjny Solgro
Każdy miłośnik skoków narciarskich zna Pawła Wąska. Ten utalentowany młodzieniec już nieraz pokazał, na co go stać podczas konkursów zimowych w skokach narciarskich. Teraz jednak zaczął szukać nowego zajęcia w Ustroniu. Fotowoltaika to coś, z czym wiąże swoją przyszłość. Nie chodzi jednak o zmianę pasji i zawodu, tylko o możliwość korzystania z naturalnych źródeł pozyskiwania energii. Sprawdź zatem, co wiąże Pawła Wąska z fotowoltaiką.

Paweł Wąsek korzysta z odnawialnych źródeł energii

Pawła Wąska będzie teraz można podziwiać w 28. edycji Letniego Grand Prix w skokach narciarskich, która potrwa aż do 2 października 2021 r. Oprócz tego, że będzie można spotkać go podczas oddawania świetnych skoków, wielu sąsiadów Pawła Wąska miało możliwość podziwiać jego możliwości podczas montowania instalacji fotowoltaicznej na dachu własnego domu. Pomagał on monterom w tworzeniu własnej instalacji fotowoltaicznej.

Na facebookowym fanpage’u firmy Solgro, która jest głównym sponsorem w skokach narciarskich Pawła Wąska, można zaobserwować zadowolonego skoczka, który pomagał specjalistom w montażu instalacji fotowoltaicznej. Fotowoltaika w tym miejscu nie tylko będzie przynosiła skoczkowi wiele korzyści finansowych, ale także wiąże się ona z niezależnością od sieci energetycznej znajdującej się w Ustroniu. Dodatkowo wpłynie na poprawę warunków środowiskowych.

Nowoczesna fotowoltaika proponowana przez firmę Solgro ma wiele zalet. Oprócz tego, że jest ona trwała, warto podkreślić, iż wykonano ją na bazie najnowszych technologii. Panele fotowoltaiczne marki Soluxtec, jakie zostały zamontowane na dachu Pawła Wąska, będą więc przynosiły mu wiele korzyści przez kolejnych kilkadziesiąt lat.

Jak znaleźć firmę, która wykona dla Ciebie instalację fotowoltaiczną w Ustroniu?

Wiele osób szuka rzetelnej firmy, która wykona instalację fotowoltaiczną w odpowiedni sposób, aby ta służyła przez wiele lat. Ciekawe rozwiązanie dla swoich klientów oferuje firma Solgro, która zajmuje się tematem instalacji fotowoltaicznych od wielu lat. Firma z 16 letnim doświadczeniem wykonuje fotowoltaike w Ustroniu, na Śląsku, w Małopolsce oraz na terenie całej Polski, postaw na sprawdzoną firmę która jest oficjalnym sponsorem młodego skoczka.

Paweł Wąsek już zaufał tej marce, teraz i Ty możesz znaleźć się w gronie osób, które powierzyły Solgro wykonanie instalacji fotowoltaicznej.

Dodaj ogłoszenie